O FIRMIE OFERTA REALIZACJE NASI PARTNERZY KONTAKT


KONTAKT

Poznań Smochowice - produkcja:

60-427 Poznań, ul. Mrowińska 5

tel. 061 84 03 006

fax 061 84 03 016

e-mail: info@kosbudex.pl

e-mail: polen@kosbudex.de

Biuro obsługi klienta:

tel. 061 84 03 006

Grzegorz Kosiba pl de gb

tel. 608 494 460

e-mail: grzegorz@kosbudex.pl

Donata Bugaj pl it

tel. 664 967 205

e-mail: donata@kosbudex.pl

Serwis:

Hubert Łucki

tel. +48 796 500 397

e-mail: serwis@kosbudex.pl

Biuro handlowe Niemcy:

BERLIN

Marek Gryka de pl

12163 Berlin, Holsteinischestr. 55

tel. +49 172 170 08 32

tel. +49 (030) 756 877 11

fax +49 (030) 756 877 22

e-mail: fenstermanufaktur@t-online.de

e-mail: berlin@kosbudex.de

München

Inh.: Adam Szkudlarz de gb pl

82152 Krailling, München

Alfons-Goppel-Weg 2

tel. +49 172 320 96 25

e-mail: immobilien.ts@gmail.com

e-mail: munchen@kosbudex.de

Dietmar von Malm de gb

Münchnerstr. 23

83623 Dietramszell

tel. +49 80278434226

tel. +49 176/96235476

e-mail: immobilien.ts@gmail.com

Hannover

Andrzej Łucki de pl

tel. +49 160 93146803

e-mail: hannover@kosbudex.de

Dortmund

Adrian Düsterwald de gb pl

tel. +49 178 5062088

e-mail: dortmund@kosbudex.de

Köln

Magdalena Roj de gb pl

tel. +49 177 9795035

e-mail: koln@kosbudex.de



Imię i nazwisko:

e-mail:

Treść pytania: